Gotowość:

z $66 534
$1 100/м²
Przestronny pokój z jedną sypialnią w zielonej okolicy 51,18 m² w
Green House

z $42 993
$1 200/м²
Przytulne studio w zielonym raju 28,1 m² w
Green House
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów

z $423 280
$2 600/м²
Luksusowe mieszkanie z 3 sypialniami o powierzchni 162,80 m² w
Real Palace Green

z $350 740
$2 600/м²
Luksusowe mieszkanie z 2 sypialniami o powierzchni 134,90 mkw. w
Real Palace Green

z $196 820
$2 600/м²
Jasny apartament z dwiema sypialniami o powierzchni 75,70 mkw. w
Real Palace Green
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Zapoznaj się z wyborem projektów dostosowanych do Twoich celów, klikając poniższy przycisk

z $106 340
$2 600/м²
Nowoczesne studio o powierzchni 40,90 mkw. w
Real Palace Green

z $244 000
$2 500/м²
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 97,60 m² w
Real Palace Green

z $83 750
$2 500/м²
Studio z balkonem o powierzchni 33,50 m² w
Real Palace Green

z $231 500
$2 500/м²
Jasne 2-pokojowe mieszkanie 92,60 m² w
Real Palace Green

z $204 960
$2 100/м²
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 97,60 m² w
Real Palace Green
Zezwolenie na pobyt na zakup nieruchomości od $150,000

z $240 030
$2 100/м²
Przestronne mieszkanie z 2 sypialniami o powierzchni 114,30 m² w
Real Palace Green

z $70 350
$2 100/м²
Jasne studio z balkonem o powierzchni 33,50 m² w
Real Palace Green

z $194 460
$2 100/м²
Mieszkanie z panoramicznym balkonem 92,60 m² w
Real Palace Green
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Odpowiedz na 3 pytania - otrzymaj spersonalizowany wybór przedmiotów
W cenach dewelopera - Bez prowizji - Tylko sprawdzone nieruchomości
Zainteresowany? Kliknij "Weź udział w teście".