Gotowość:

z $90 580
$2 000/м²
Mieszkanie typu studio w centrum 45,29 m² w
Graphic Residence

z $75 140
$1 700/м²
Przytulny pokój jednoosobowy z tarasem 44,20 mkw. w
Blue Sky Tower
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów

z $73 313
$2 125/м²
Studio na górze z tarasem o powierzchni 34,50 m² w
Blue Sky Tower

z $73 075
$1 975/м²
Nowoczesne studio w prestiżowym kompleksie 37,00 m² w
Blue Sky Tower

z $66 953
$1 975/м²
Studio 33,90 m² w
Blue Sky Tower
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Zapoznaj się z wyborem projektów dostosowanych do Twoich celów, klikając poniższy przycisk

z $66 953
$1 975/м²
Jasne studio 33,90 m² w
Blue Sky Tower

z $66 400
$2 075/м²
Nowoczesne studio 32,00 m² w
Blue Sky Tower

z $52 560
$1 800/м²
Studio na jedenastym piętrze o powierzchni 29,20 m² w
Blue Sky Tower

z $52 560
$1 800/м²
Nowoczesne studio 29,20 m² w
Blue Sky Tower
Zezwolenie na pobyt na zakup nieruchomości od $150,000

z $65 340
$1 350/м²
Przytulna sypialnia o powierzchni 48,40 mkw. w
Calligraphy Towers

z $90 720
$1 350/м²
Jasne mieszkanie z 1 sypialnią o powierzchni 67,20 m² w
Calligraphy Towers
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Odpowiedz na 3 pytania - otrzymaj spersonalizowany wybór przedmiotów
W cenach dewelopera - Bez prowizji - Tylko sprawdzone nieruchomości
Zainteresowany? Kliknij "Weź udział w teście".