Gotowość:

z $59 000
$1 642/м²
Wygodne i przytulne mieszkanie z 1 sypialnią o powierzchni 35,95 m² w
Вторичная недвижимость

z $72 000
$1 377/м²
Gotowy do zamieszkania pokój z jedną sypialnią o powierzchni 52,3 mkw. w
Вторичная недвижимость

z $77 000
$1 925/м²
Stylowe studio z pełnym pokojem o powierzchni 40 m² w
Sunrise Palace

z $79 000
$2 079/м²
Przestronne mieszkanie 1+1 po remoncie z wyposażeniem 38 m²
Вторичная недвижимость
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów

z $67 600
$1 764/м²
Designerska sypialnia z meblami 38 m²
Вторичная недвижимость

z $71 000
$1 794/м²
Rodzinny pokój trzyosobowy po remoncie 64,3 m²
Вторичная недвижимость
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Zapoznaj się z wyborem projektów dostosowanych do Twoich celów, klikając poniższy przycisk

z $47 040
$1 120/м²
Przytulna sypialnia w dzielnicy biznesowej 42 m² w
Orbeliani Residence

z $90 440
$1 190/м²
Rodzinny pokój trzyosobowy w dogodnej okolicy 76 m² w
Orbeliani Residence

z $37 723
$1 190/м²
Przytulne studio w centrum 31,7 m² w
Orbeliani Residence

z $122 850
$1 170/м²
Rodzinny pokój trzyosobowy o powierzchni 105 m² w
Savane Melikishvili
Zezwolenie na pobyt na zakup nieruchomości od $150,000
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Odpowiedz na 3 pytania - otrzymaj spersonalizowany wybór przedmiotów
W cenach dewelopera - Bez prowizji - Tylko sprawdzone nieruchomości
Zainteresowany? Kliknij "Weź udział w teście".