Gotowość:
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów

z $121 095
$4 050/м²
Studio w starej dzielnicy 29,90 m² w
Next Downtown
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Odpowiedz na 3 pytania - otrzymaj spersonalizowany wybór przedmiotów
W cenach dewelopera - Bez prowizji - Tylko sprawdzone nieruchomości
Zainteresowany? Kliknij "Weź udział w teście".