Mieszkania z widokiem na góry w rejonie lotniska
Gotowość:

z $78 875
$1 250/м²
Przytulne mieszkanie typu studio 63,1 m² w
Artex Gate

z $126 375
$1 250/м²
Przestronny 2-pokojowy z ogromnym balkonem 101,1 mkw. w
Artex Gate

z $44 250
$1 250/м²
Nowoczesne studio w pobliżu lotniska 35,4 m² w
Artex Gate
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów

z $0
$0/м²
Przytulne mieszkanie typu studio 39,45 m² w
Prime Batumi

z $40 875
$1 250/м²
Studio z tarasem nad morzem 32,70 m² w
Sport City
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Zapoznaj się z wyborem projektów dostosowanych do Twoich celów, klikając poniższy przycisk

z $40 375
$1 250/м²
Komfortowe studio z tarasem o powierzchni 32,30 m² w
Sport City

z $66 875
$1 250/м²
Praktyczny pokój z jedną sypialnią o powierzchni 53,50 m² w
Sport City
Zezwolenie na pobyt na zakup nieruchomości od $150,000

z $39 250
$1 250/м²
Komfortowe studio 31,40 m² w
Sport City

z $38 125
$1 250/м²
Kompaktowe studio o powierzchni 30,50 m² w
Sport City
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Odpowiedz na 3 pytania - otrzymaj spersonalizowany wybór przedmiotów
W cenach dewelopera - Bez prowizji - Tylko sprawdzone nieruchomości
Zainteresowany? Kliknij "Weź udział w teście".