Hazırlık:

gelen $59 000
$1 642/м²
Konforlu ve rahat 1 yatak odalı daire 35.95 m² in
Вторичная недвижимость

gelen $72 000
$1 377/м²
Yaşamaya hazır 52,3 metrekare tek yatak odalı
Вторичная недвижимость

gelen $77 000
$1 925/м²
Şık stüdyo, 40 m²'lik tam bir odaya sahiptir.
Sunrise Palace

gelen $79 000
$2 079/м²
Yenilenmiş ve beyaz eşyalı geniş 1+1 daire 38 m²
Вторичная недвижимость
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden

gelen $67 600
$1 764/м²
Mobilyalı tasarımcı tek yatak odası 38 m²
Вторичная недвижимость

gelen $71 000
$1 794/м²
Yenilenmiş üç yatak odalı aile 64,3 m²
Вторичная недвижимость
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin

gelen $47 040
$1 120/м²
İş bölgesinde rahat tek yatak odalı 42 m²
Orbeliani Residence

gelen $90 440
$1 190/м²
Uygun bir mahallede üç yatak odalı aile 76 m²
Orbeliani Residence

gelen $37 723
$1 190/м²
Merkezde rahat stüdyo 31,7 m² içinde
Orbeliani Residence

gelen $122 850
$1 170/м²
105 m² büyüklüğünde üç yatak odalı aile
Savane Melikishvili
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni

gelen $85 176
$1 170/м²
Sakin bir mahallede geniş iki yatak odalı 72,8 m²
Savane Melikishvili
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.