דירות סטודיו בגאורגיה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $43 000
$1 536/מ"ר
סטודיו נעים בגודל 28 מ"ר ב-
Вторичная недвижимость
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $47 000
$1 469/מ"ר
סטודיו נעים ומשופץ על חוף הים, 32 מ"ר
Вторичная недвижимость

מִן $80 000
$1 819/מ"ר
דירת סטודיו יוקרתית ומשופצת בשטח של 44 מ"ר ב-
Ande Tower 2
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $36 000
$1 310/מ"ר
סטודיו מינימליסטי עם נוף להרים, 27.5 מ"ר
Вторичная недвижимость

מִן $138 370
$4 142/מ"ר
סטודיו אלגנטי עם נוף לים, בשטח של 33.4 מ"ר ב-
Alliance Privilege

מִן $77 000
$1 925/מ"ר
סטודיו מסוגנן עם חדר מלא בשטח של 40 מ"ר ב-
Sunrise Palace

מִן $33 625
$1 250/מ"ר
סטודיו קומפקטי עם מרפסת מרווחת בשטח של 29.3 מ"ר ב-
Artex Gate
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $44 250
$1 250/מ"ר
דירה מודרנית בשטח של 35.4 מ"ר ליד שדה התעופה ב-
Artex Gate

מִן $87 400
$1 653/מ"ר
סטודיו מרווח בשטח של 52.9 מ"ר, משופץ ברמה גבוהה, ב-
White House

מִן $57 000
$1 810/מ"ר
סטודיו מואר עם שיפוץ מוקפד, 31.5 מ"ר
Вторичная недвижимость
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"