Готовність:

від $43 000
$1 536/м²
Затишна студія 28 м² у
Вторичная недвижимость

від $69 000
$2 091/м²
Сучасна студія з новим ремонтом 33 м² в
Вторичная недвижимость

від $35 000
$1 000/м²
Лаконічна студія під ваш дизайн 35 м² в
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $47 000
$1 469/м²
Затишна студія з ремонтом біля моря 32 м²
Вторичная недвижимость

від $35 350
$1 112/м²
Затишна студія з висотним шармом 31.8 м² у
Вторичная недвижимость

від $80 000
$1 819/м²
Преміальна студія з ремонтом 44 м² в
Ande Tower 2
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $36 000
$1 310/м²
Лаконічна студія з видом на гори 27.5 м²
Вторичная недвижимость

від $138 370
$4 142/м²
Елегантна студія з видом на море 33.4 м² в
Alliance Privilege

від $77 000
$1 925/м²
Стильна студія з повноцінною кімнатою 40 м² в
Sunrise Palace

від $33 625
$1 250/м²
Компактна студія з просторим балконом 29.3 м² в
Artex Gate
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $44 250
$1 250/м²
Сучасна студія біля аеропорту 35.4 м² в
Artex Gate

від $87 400
$1 653/м²
Простора студія з якісним ремонтом 52.9 м² у
White House

від $35 000
$1 112/м²
Студія за 50 м від моря 31.5 м² в
Kolos Residence

від $57 000
$1 810/м²
Світла студія з акуратним ремонтом 31.5 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"