Hazırlık:

gelen $43 000
$1 536/м²
Rahat stüdyo 28 m² içinde
Вторичная недвижимость
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden

gelen $80 000
$1 819/м²
Premium'da 44 m²'lik yenilenmiş stüdyo
Ande Tower 2
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin

gelen $138 370
$4 142/м²
Deniz manzaralı şık stüdyo 33,4 m² in
Alliance Privilege

gelen $77 000
$1 925/м²
Şık stüdyo, 40 m²'lik tam bir odaya sahiptir.
Sunrise Palace

gelen $70 000
$1 950/м²
Panoramik manzaralı rahat stüdyo 35,9 m² in
Dar Tower

gelen $33 625
$1 250/м²
Kompakt stüdyo, 29,3 metrekarelik geniş bir balkona sahiptir.
Artex Gate
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni

gelen $44 250
$1 250/м²
Havaalanı yakınında modern stüdyo 35,4 m²
Artex Gate
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.