Hazırlık:

gelen $250 000
$186/м²
Kişisel kullanım için arsa 1344 m²
Вторичная недвижимость

gelen $80 000
$1 819/м²
Premium'da 44 m²'lik yenilenmiş stüdyo
Ande Tower 2
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden

gelen $68 000
$2 125/м²
Panoramik deniz manzaralı lüks stüdyo 32 m² in
Blue Sky Tower

gelen $138 370
$4 142/м²
Deniz manzaralı şık stüdyo 33,4 m² in
Alliance Privilege
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin

gelen $72 000
$1 377/м²
Yaşamaya hazır 52,3 metrekare tek yatak odalı
Вторичная недвижимость

gelen $77 000
$1 925/м²
Şık stüdyo, 40 m²'lik tam bir odaya sahiptir.
Sunrise Palace

gelen $70 000
$1 950/м²
Panoramik manzaralı rahat stüdyo 35,9 m² in
Dar Tower
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.