WPCS 2.2.0.5
"One Tower"

Rahat stüdyo 36,60 m² in "One Tower"

gelen $76 422
$2 088/м²
WhatsApp'ta güncel fiyat ve müsaitlik durumunu talep edin
Batum, Kahramanlar Sokağı
36.60м²

Emlak geliştiricisi: One Development

Pazar: Birincil

Evin yaşı: Yeni bina

Durum: Onarım gerektirmez

Şehir : Batum, Kahramanlar Sokağı

Zemin: 15

Kare: 36.60 м²

Emlak Tipi: Stüdyo

Mülkiyet Durumu: Yapım aşamasında

Konum

Yakındaki yerler
Havaalanı
10 dakika.
Süpermarket
13 dakika.
Hastane
7 dakika.
Okul
5 dakika.
Anaokulu
5 dakika.
Alışveriş merkezi
6 dakika.

Ödeme planı

Maliyet$76 422
Şartlar ve ödeme planları düzenli olarak değişmektedir, uzmanımız güncel bilgileri sağlayacaktır.
İlk taksit
30%
Geliştiriciden faizsiz taksitler
70%
Ödemeyi hesaplayın

Ek özellikler

Gökyüzünde teraslı stüdyo

Bu stüdyo, standart bir konut değil, büyük bir açık alana sahip benzersiz bir arsa arayanlar içindir. Oturma odanızın bir gökdelenin 15. katında açık havada olduğunu hayal edin Bir Kule şehir manzaralı.

🏡 Genel Bilgiler:

  • Tip: Stüdyo

  • Kare: Toplam - 36,6 m² (Oturma odası: 27,3 m², Teras: 9,3 m²)

  • Konum: Konut Kompleksi One Tower, Kahramanlar Sokağı bölgesi, Batum

📐 Düzen ve Avantajlar:
Önünüzde, konfor için her ayrıntının düşünüldüğü özlü ve modern bir açık alan var. Gerçek avantajı ise 9,3 m²'lik büyük terasyaşam alanının tam bir uzantısı olarak hizmet vermektedir. С 15. kat etkileyici bir şehi̇r panoramasiBu da daireleri ışık ve dinamik enerjiyle dolduruyor.

👨‍👩‍👧 Şunlar için uygundur:

  • Gelir odaklı yatırımcılar: Turistleri çekmek için ideal bir nesne. Merkezde böyle bir terasa sahip bir stüdyo, sezon boyunca maksimum fiyatlar ve yüksek doluluk sağlayacak hazır bir premium kiralama çözümüdür.