Hazırlık:

gelen $68 000
$2 125/м²
Panoramik deniz manzaralı lüks stüdyo 32 m² in
Blue Sky Tower

gelen $70 000
$1 950/м²
Panoramik manzaralı rahat stüdyo 35,9 m² in
Dar Tower

gelen $114 400
$2 159/м²
Geniş 2 odalı daire 53 m²
Вторичная недвижимость

gelen $141 750
$2 531/м²
56 metrekarelik lüks bir komplekste geniş 1+1 daire.
Вторичная недвижимость
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden

gelen $248 668
$2 800/м²
Alley'in kalbinde üç yatak odalı şık daire 88,81 m²
Graphic Residence

gelen $75 140
$1 700/м²
Teraslı rahat tek yatak odası 44,20 m² içinde
Blue Sky Tower
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin

gelen $75 035
$2 150/м²
Rahat tek yatak odalı 34,90 metrekare
Blue Sky Tower

gelen $73 075
$1 975/м²
Prestijli bir komplekste 37.00 m²'lik modern stüdyo
Blue Sky Tower

gelen $66 953
$1 975/м²
Stüdyo 33.90 m² içinde
Blue Sky Tower

gelen $66 953
$1 975/м²
33,90 metrekarelik aydınlık stüdyo
Blue Sky Tower

gelen $66 400
$2 075/м²
Modern stüdyo 32.00 m² içinde
Blue Sky Tower
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni

gelen $52 560
$1 800/м²
Modern stüdyo 29.20 m² içinde
Blue Sky Tower

gelen $73 845
$1 350/м²
Liman manzaralı 54,70 m²'lik zarif stüdyo daire
Calligraphy Towers

gelen $68 175
$1 350/м²
Aydınlık tek yatak odalı, 50,50 m² genişliğinde teraslı
Calligraphy Towers

gelen $65 340
$1 350/м²
Rahat tek yatak odalı 48,40 metrekare
Calligraphy Towers
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.