Hazırlık:
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden

gelen $166 266
$1 838/м²
Şık 2 yatak odalı daire 90.50 metrekare
SUMMER 365

gelen $136 285
$1 632/м²
83,50 m² büyüklüğünde aile dubleksi
SUMMER 365
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni

gelen $112 500
$1 044/м²
İki yatak odalı, 107,80 m² büyüklüğünde teraslı geniş daire.
Sport City
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.