Alley of Heroes'da teraslı/balkonlu daireler
Hazırlık:

gelen 5 225 424 ₽
145 565 ₽/м²
Panoramik manzaralı rahat stüdyo 35,9 m² in
Dar Tower

gelen 8 539 835 ₽
161 167 ₽/м²
Geniş 2 odalı daire 53 m²
Вторичная недвижимость

gelen 18 562 795 ₽
209 017 ₽/м²
Alley'in kalbinde üç yatak odalı şık daire 88,81 m²
Graphic Residence
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden

gelen 9 814 839 ₽
149 298 ₽/м²
Aydınlık 2 odalı daire 65.74 m² içinde
Graphic Residence

gelen 6 761 698 ₽
149 298 ₽/м²
Merkezde stüdyo daire 45.29 m² içinde
Graphic Residence

gelen 4 728 187 ₽
156 763 ₽/м²
Çeşmelerin yanında kompakt stüdyo 30,19 m²
Graphic Residence
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin

gelen 5 609 119 ₽
126 903 ₽/м²
Teraslı rahat tek yatak odası 44,20 m² içinde
Blue Sky Tower

gelen 5 601 281 ₽
160 495 ₽/м²
Rahat tek yatak odalı 34,90 metrekare
Blue Sky Tower

gelen 5 472 735 ₽
158 629 ₽/м²
En üstte 34,50 m² teraslı stüdyo
Blue Sky Tower

gelen 5 454 969 ₽
147 432 ₽/м²
Prestijli bir komplekste 37.00 m²'lik modern stüdyo
Blue Sky Tower
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni

gelen 4 997 968 ₽
147 432 ₽/м²
Stüdyo 33.90 m² içinde
Blue Sky Tower

gelen 4 997 968 ₽
147 432 ₽/м²
33,90 metrekarelik aydınlık stüdyo
Blue Sky Tower

gelen 4 956 688 ₽
154 896 ₽/м²
Modern stüdyo 32.00 m² içinde
Blue Sky Tower

gelen 3 923 547 ₽
134 368 ₽/м²
On birinci kattaki stüdyo 29,20 m²
Blue Sky Tower
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.