Byty s terasou/balkonem v Alley of Heroes
Připravenost:

z $114 400
$2 159/м²
Prostorný 2pokojový byt 53 m²
Вторичная недвижимость
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $131 480
$2 000/м²
Světlý 2pokojový byt 65,74 m² v
Graphic Residence
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $90 580
$2 000/м²
Studio v centru 45,29 m² v
Graphic Residence

z $63 339
$2 100/м²
Kompaktní studio u fontány 30,19 m² v
Graphic Residence

z $75 140
$1 700/м²
Útulná ložnice s terasou 44,20 m² v
Blue Sky Tower

z $75 035
$2 150/м²
Útulný jednopokojový byt 34,90 m2 v
Blue Sky Tower
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $66 953
$1 975/м²
Studio 33,90 m² v
Blue Sky Tower

z $66 953
$1 975/м²
Světlé studio 33,90 m² v
Blue Sky Tower

z $66 400
$2 075/м²
Moderní studio 32,00 m² v
Blue Sky Tower
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".