Hazırlık:

gelen $138 370
$4 142/м²
Deniz manzaralı şık stüdyo 33,4 m² in
Alliance Privilege

gelen $72 000
$1 377/м²
Yaşamaya hazır 52,3 metrekare tek yatak odalı
Вторичная недвижимость

gelen $77 000
$1 925/м²
Şık stüdyo, 40 m²'lik tam bir odaya sahiptir.
Sunrise Palace

gelen $70 000
$1 950/м²
Panoramik manzaralı rahat stüdyo 35,9 m² in
Dar Tower
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
Aşağıdaki butona tıklayarak hedeflerinize uygun bir proje seçkisi edinin
$150,000'den başlayan mülk alımları için oturma izni

gelen $145 000
$1 421/м²
Bir aile için 102 m²'lik iki yatak odalı daire
Вторичная недвижимость

gelen $79 000
$2 079/м²
Yenilenmiş ve beyaz eşyalı geniş 1+1 daire 38 m²
Вторичная недвижимость

gelen $35 600
$1 099/м²
32,4 metrekarelik geniş stüdyo
Casa Di Batumi
Gürcistan'daki en iyi 7 tesisi bulun
saygın emlak geliştiricilerinden
Hangi tesisi seçeceğinizi bilmiyor musunuz?
3 soruyu yanıtlayın - kişiselleştirilmiş bir nesne seçimi elde edin
Geliştirici fiyatlarıyla - Komisyon yok - Yalnızca doğrulanmış mülkler
İlginizi çekti mi? "Teste girin" seçeneğine tıklayın.