כל האובייקטים
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $138 370
$4 142/מ"ר
סטודיו אלגנטי עם נוף לים, בשטח של 33.4 מ"ר ב-
Alliance Privilege

מִן $77 000
$1 925/מ"ר
סטודיו מסוגנן עם חדר מלא בשטח של 40 מ"ר ב-
Sunrise Palace
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $87 400
$1 653/מ"ר
סטודיו מרווח בשטח של 52.9 מ"ר, משופץ ברמה גבוהה, ב-
White House
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $57 000
$1 810/מ"ר
סטודיו מואר עם שיפוץ מוקפד, 31.5 מ"ר
Вторичная недвижимость
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $145 000
$1 421/מ"ר
דירת 3 חדרים למשפחה, 102 מ"ר
Вторичная недвижимость

מִן $35 600
$1 099/מ"ר
סטודיו מרווח בשטח של 32.4 מ"ר ב-
Casa Di Batumi
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"