דירות סטודיו בשדרות רוסטוולי
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $138 370
$4 142/מ"ר
סטודיו אלגנטי עם נוף לים, בשטח של 33.4 מ"ר ב-
Alliance Privilege

מִן $90 000
$3 600/מ"ר
סטודיו מינימליסטי בשטח של 25 מ"ר ב-
Orbi Continental

מִן $112 556
$3 375/מ"ר
סטודיו פנורמי במרכז 33.35 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $114 518
$3 305/מ"ר
סטודיו מואר עם מרפסת פנורמית 34.65 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $132 665
$3 925/מ"ר
סטודיו מודרני בגודל 33.80 מ"ר ב
Alliance Centropolis
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $121 089
$3 620/מ"ר
סטודיו מאוזן בגודל 33.45 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $109 648
$3 520/מ"ר
סטודיו קומפקטי בגודל 31.15 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $107 439
$3 035/מ"ר
סטודיו נוח בגודל 35.40 מ"ר ב
Alliance Centropolis
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $106 967
$3 105/מ"ר
סטודיו מודרני בגודל 34.45 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $120 397
$3 505/מ"ר
סטודיו נעים במרכז 34.35 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $102 170
$3 005/מ"ר
סטודיו חכם במרכז 34.00 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $156 245
סטודיו נעים עם מרפסת במתחם פרימיום
Alliance Centropolis

מִן $131 456
סטודיו מודרני בקומפלקס יוקרתי
Alliance Centropolis
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"