דירות במחירים נוחים באזור שדה התעופה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $78 875
$1 250/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 63.1 מ"ר ב-
Artex Gate

מִן $126 375
$1 250/מ"ר
דירת 2 חדרים מרווחת עם מרפסת ענקית בשטח של 101.1 מ"ר ב-
Artex Gate

מִן $33 625
$1 250/מ"ר
סטודיו קומפקטי עם מרפסת מרווחת בשטח של 29.3 מ"ר ב-
Artex Gate

מִן $44 250
$1 250/מ"ר
דירה מודרנית בשטח של 35.4 מ"ר ליד שדה התעופה ב-
Artex Gate

מִן $188 615
$850/מ"ר
בית עירוני עם גג-גג ליד הפארק, בשטח של 221.9 מ"ר ב-
Parkside Villas
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $90 000
$1 015/מ"ר
דירת חדר מבודדת עם מרפסת בשטח של 88.70 מ"ר ב-
Sport City

מִן $40 875
$1 250/מ"ר
דירת סטודיו עם מרפסת מול הים, בשטח של 32.70 מ"ר ב-
Sport City

מִן $40 375
$1 250/מ"ר
סטודיו נוח עם מרפסת 32.30 מ"ר ב
Sport City
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $89 875
$1 037/מ"ר
דירה מרווחת עם מרפסת-פטיו 86.70 מ"ר ב
Sport City

מִן $69 125
$1 250/מ"ר
דירה מרווחת עם מרפסת-סלון 55.30 מ"ר ב
Sport City

מִן $66 875
$1 250/מ"ר
דירת חדר מעשית בגודל 53.50 מ"ר ב
Sport City

מִן $39 250
$1 250/מ"ר
סטודיו נוח בגודל 31.40 מ"ר ב
Sport City

מִן $38 125
$1 250/מ"ר
סטודיו קומפקטי בגודל 30.50 מ"ר ב
Sport City
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"