דירות להשקעה בעיר העתיקה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $169 350
$1 500/מ"ר
דירת 3 חדרים במרכז ההיסטורי, 112.9 מ"ר ב-
Litus City
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $120 000
$1 500/מ"ר
דירת שני חדרים מרווחת בשטח של 80 מ"ר ב-
Litus City

מִן $60 600
$1 500/מ"ר
דירת חדר מרווחת בעיר העתיקה, 40.4 מ"ר ב-
Litus City

מִן $52 220
$1 400/מ"ר
סטודיו נעים בגודל 37.3 מ"ר ב-
Litus City
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $171 050
$2 750/מ"ר
דירת שני חדרים מרווחת בשטח של 62.2 מ"ר ב-
Argo Family

מִן $117 320
$2 800/מ"ר
דירת חדר אחד בשטח של 41.9 מ"ר ב-
Argo Family
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $107 646
$1 540/מ"ר
דירת 2 חדרים נוחה בשטח של 69.9 מ"ר ב-
DEST // Asatiani

מִן $100 772
$1 180/מ"ר
דירת סטודיו מרווחת בשטח של 85.4 מ"ר ב-
Silver Point
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"