דירות עם שני חדרי שינה בשדרות רוסטוולי
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $216 000
$3 600/מ"ר
דירת שני חדרים נוחה בשטח של 60 מ"ר ב-
Orbi Continental

מִן $354 086
$4 305/מ"ר
דירה אידיאלית בת 2 חדרים בשטח 82.25 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $274 972
$3 435/מ"ר
דירת שני חדרים מוארת בשדרות 80.05 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $258 614
$3 385/מ"ר
דירה מעשית בת שני חדרים בשטח של 76.40 מ"ר ב
Alliance Centropolis
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $374 490
$5 475/מ"ר
דירת שני חדרים קומפקטית בשטח 68.40 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $225 822
$3 085/מ"ר
דירה עם שני מרפסות-טרסות 73.20 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $383 521
$3 385/מ"ר
דירה ענקית בת שני חדרים בשטח של 113.30 מ"ר ב
Alliance Centropolis
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $239 044
$3 135/מ"ר
דירת שני חדרים מפוארת במרכז 76.25 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $274 758
$3 620/מ"ר
דירה דינמית עם שני מרפסות, 75.90 מ"ר, ב
Alliance Centropolis

מִן $228 956
$3 145/מ"ר
דירה קומפקטית בת שני חדרים בשטח 72.80 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $228 956
$3 145/מ"ר
דירה נעימה בת שני חדרים בשטח 72.80 מ"ר ב
Alliance Centropolis

מִן $222 629
$3 105/מ"ר
דירת שני חדרים פנורמית 71.70 מ"ר ב
Alliance Centropolis
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $222 629
$3 105/מ"ר
דירה מאוזנת במרכז 71.70 מ"ר ב
Alliance Centropolis
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"