דירות לצורך קבלת אשרת תושב בעיר העתיקה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $169 350
$1 500/מ"ר
דירת 3 חדרים במרכז ההיסטורי, 112.9 מ"ר ב-
Litus City

מִן $486 330
$2 900/מ"ר
דירת 4 חדרים יוקרתית בשטח של 167.7 מ"ר ב-
Batumi Concept
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $182 400
$3 000/מ"ר
דירת חדר מרווחת בלב באטומי, 60.8 מ"ר ב-
Batumi Concept
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $158 717
$3 370/מ"ר
דירה בלעדית בת חדר אחד בשטח של 47.10 מ"ר ב
Silk Towers

מִן $257 040
$5 400/מ"ר
דירה נעימה בעיר העתיקה 47.60 מ"ר ב
Next Downtown
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"