דירות עם בריכה בעיר העתיקה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $169 350
$1 500/מ"ר
דירת 3 חדרים במרכז ההיסטורי, 112.9 מ"ר ב-
Litus City

מִן $120 000
$1 500/מ"ר
דירת שני חדרים מרווחת בשטח של 80 מ"ר ב-
Litus City

מִן $60 600
$1 500/מ"ר
דירת חדר מרווחת בעיר העתיקה, 40.4 מ"ר ב-
Litus City

מִן $52 220
$1 400/מ"ר
סטודיו נעים בגודל 37.3 מ"ר ב-
Litus City

מִן $107 646
$1 540/מ"ר
דירת 2 חדרים נוחה בשטח של 69.9 מ"ר ב-
DEST // Asatiani
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $486 330
$2 900/מ"ר
דירת 4 חדרים יוקרתית בשטח של 167.7 מ"ר ב-
Batumi Concept

מִן $182 400
$3 000/מ"ר
דירת חדר מרווחת בלב באטומי, 60.8 מ"ר ב-
Batumi Concept
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $85 310
$1 900/מ"ר
דירת חדר אחת יוקרתית בשטח של 44.90 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $66 720
$1 600/מ"ר
דירת חדר אלגנטית בשטח של 41.70 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $72 850
$1 550/מ"ר
דירת חדר מודרנית בשטח של 47.00 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $41 040
$1 350/מ"ר
דירת סטודיו מודרנית בשטח של 30.40 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $90 350
$1 300/מ"ר
דירת 2 חדרים מודרנית בשטח של 69.50 מ"ר ב-
Modern Ultra
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $59 805
$1 350/מ"ר
דירה מוארת ומרווחת בגודל 44.30 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $103 415
$1 850/מ"ר
דירת חדר מרווחת ופתוחה בשטח של 55.90 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $84 840
$1 400/מ"ר
דירת חדר מרווחת עם נוף פנורמי 60.60 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $93 775
$1 550/מ"ר
דירה מרווחת עם נוף פנורמי, 60.50 מ"ר, ב
Modern Ultra
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"