דירות עם שני חדרי שינה בעיר העתיקה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $120 000
$1 500/מ"ר
דירת שני חדרים מרווחת בשטח של 80 מ"ר ב-
Litus City

מִן $171 050
$2 750/מ"ר
דירת שני חדרים מרווחת בשטח של 62.2 מ"ר ב-
Argo Family

מִן $107 646
$1 540/מ"ר
דירת 2 חדרים נוחה בשטח של 69.9 מ"ר ב-
DEST // Asatiani
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $90 350
$1 300/מ"ר
דירת 2 חדרים מודרנית בשטח של 69.50 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $76 450
$1 100/מ"ר
דירת 2 חדרים נעימה בשטח של 69.50 מ"ר ב-
Modern Ultra
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"