דירות עם חדר שינה אחד בעיר העתיקה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $60 600
$1 500/מ"ר
דירת חדר מרווחת בעיר העתיקה, 40.4 מ"ר ב-
Litus City

מִן $117 320
$2 800/מ"ר
דירת חדר אחד בשטח של 41.9 מ"ר ב-
Argo Family
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $100 772
$1 180/מ"ר
דירת סטודיו מרווחת בשטח של 85.4 מ"ר ב-
Silver Point
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $58 437
$1 290/מ"ר
דירת חדר נעימה במרכז ההיסטורי, 45.3 מ"ר ב-
History Home

מִן $182 400
$3 000/מ"ר
דירת חדר מרווחת בלב באטומי, 60.8 מ"ר ב-
Batumi Concept
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $85 310
$1 900/מ"ר
דירת חדר אחת יוקרתית בשטח של 44.90 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $66 720
$1 600/מ"ר
דירת חדר אלגנטית בשטח של 41.70 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $72 850
$1 550/מ"ר
דירת חדר מודרנית בשטח של 47.00 מ"ר ב-
Modern Ultra

מִן $59 805
$1 350/מ"ר
דירה מוארת ומרווחת בגודל 44.30 מ"ר ב
Modern Ultra
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"