דירות עם מרפסת/מרפסת באזור שדה התעופה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $78 875
$1 250/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 63.1 מ"ר ב-
Artex Gate

מִן $126 375
$1 250/מ"ר
דירת 2 חדרים מרווחת עם מרפסת ענקית בשטח של 101.1 מ"ר ב-
Artex Gate

מִן $33 625
$1 250/מ"ר
סטודיו קומפקטי עם מרפסת מרווחת בשטח של 29.3 מ"ר ב-
Artex Gate

מִן $44 250
$1 250/מ"ר
דירה מודרנית בשטח של 35.4 מ"ר ליד שדה התעופה ב-
Artex Gate

מִן $0
$0/מ"ר
וילה מפוארת בת שלוש קומות בשטח של 148.79 מ"ר ב-
Prime Batumi
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $0
$0/מ"ר
וילה בת שלושה חדרים ובשלוש קומות, בשטח של 135.31 מ"ר, ב-
Prime Batumi

מִן $0
$0/מ"ר
דירת 3 חדרים משופצת בת 2 קומות, בשטח של 93.58 מ"ר ב-
Prime Batumi

מִן $0
$0/מ"ר
דירת שני חדרים בשטח של 58.66 מ"ר ב-
Prime Batumi
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $0
$0/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 39.45 מ"ר ב-
Prime Batumi

מִן $0
$0/מ"ר
דירת סטודיו קומפקטית ומשופצת בשטח של 33.96 מ"ר ב-
Prime Batumi

מִן $221 000
$1 300/מ"ר
וילה מרווחת בת שלוש קומות בשטח של 170 מ"ר ב-
Rendez-Vous Batumi

מִן $379 548
$1 300/מ"ר
וילה עם ארבעה חדרי שינה ומרפסת בשטח של 291.96 מ"ר ב-
Green Gardens
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $411 216
$1 300/מ"ר
וילה נוחה עם חדרים מרווחים בשטח של 316.32 מ"ר ב-
Green Gardens

מִן $251 263
$1 152/מ"ר
וילה מרווחת בת שלוש קומות עם מרפסת בשטח של 218.11 מ"ר ב-
Green Gardens

מִן $469 890
$2 270/מ"ר
וילה בת שלוש קומות עם מרפסת בשטח של 207 מ"ר ב-
Via Villas Batumi

מִן $135 597
$1 150/מ"ר
וילה נעימה בשכונה אינטימית, בשטח של 117.91 מ"ר ב-
Sunny Cottage
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"