דירות עם נוף להרים באזור בגרטיוני
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $77 000
$1 925/מ"ר
סטודיו מסוגנן עם חדר מלא בשטח של 40 מ"ר ב-
Sunrise Palace
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $47 040
$1 120/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 42 מ"ר באזור העסקים ב-
Orbeliani Residence

מִן $37 723
$1 190/מ"ר
סטודיו נעים במרכז, בשטח של 31.7 מ"ר, ב-
Orbeliani Residence
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $59 805
$1 350/מ"ר
דירה מוארת ומרווחת בגודל 44.30 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $103 415
$1 850/מ"ר
דירת חדר מרווחת ופתוחה בשטח של 55.90 מ"ר ב
Modern Ultra

מִן $84 840
$1 400/מ"ר
דירת חדר מרווחת עם נוף פנורמי 60.60 מ"ר ב
Modern Ultra
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"