דירות עם נוף להרים במהינדז'אורי
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $0
$0/מ"ר
דירת 4 חדרים מפוארת בשטח של 138.8 מ"ר ב-
Mardi Residence
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $0
$0/מ"ר
דירה עם ארבעה מרפסות בשטח של 76.9 מ"ר ב-
Mardi Residence

מִן $0
$0/מ"ר
דירת חדר נעימה עם מרפסת גדולה בשטח של 49.9 מ"ר ב-
Mardi Residence
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $0
$0/מ"ר
סטודיו מואר עם נוף, 31.7 מ"ר ב-
Mardi Residence

מִן $0
$0/מ"ר
דירה מודרנית בשטח של 32.3 מ"ר ב-
Tekto Franco
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $153 845
$1 450/מ"ר
דירת 3 חדרים נהדרת בשטח של 106.1 מ"ר ב-
Thalassa Group

מִן $81 700
$1 900/מ"ר
דירת חדר מרווחת ליד הגן הבוטני, 43 מ"ר ב-
Thalassa Group

מִן $61 710
$1 700/מ"ר
סטודיו נעים בשטח של 36.3 מ"ר עם נוף לים ב-
Thalassa Group
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"