דירות עם חדר שינה אחד בשדרת הגיבורים
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $90 580
$2 000/מ"ר
דירת חדר במרכז, 45.29 מ"ר ב-
Graphic Residence

מִן $75 140
$1 700/מ"ר
דירה נעימה עם מרפסת 44.20 מ"ר ב
Blue Sky Tower

מִן $75 035
$2 150/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 34.90 מ"ר ב-
Blue Sky Tower
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $65 340
$1 350/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 48.40 מ"ר ב-
Calligraphy Towers
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $90 720
$1 350/מ"ר
דירת חדר מוארת בשטח של 67.20 מ"ר ב-
Calligraphy Towers

מִן $75 060
$1 350/מ"ר
דירת חדר מודרנית בשטח של 55.60 מ"ר ב-
Calligraphy Towers

מִן $67 095
$1 350/מ"ר
דירת חדר נעימה עם נוף, 49.70 מ"ר ב-
Calligraphy Towers
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $129 360
$2 450/מ"ר
דירה מוארת עם חדר אחד, 52.80 מ"ר, ב
Blue Sky Tower

מִן $89 420
$1 700/מ"ר
דירה מוארת עם חדר אחד, 52.60 מ"ר, ב
Blue Sky Tower

מִן $79 800
$1 400/מ"ר
דירה מרווחת ומוארת בשטח של 57.00 מ"ר ב
Calligraphy Towers

מִן $80 080
$1 550/מ"ר
דירה מרווחת ומוארת בשטח של 57.20 מ"ר ב
Calligraphy Towers

מִן $126 600
$2 000/מ"ר
דירה מרווחת בגודל 63.30 מ"ר ב
Calligraphy Towers
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"