Gotowość:

z $35 000
$1 112/м²
Studio 50 m od morza 31,5 m² w
Kolos Residence

z $145 000
$1 421/м²
Dwupokojowe mieszkanie dla rodziny o powierzchni 102 m²
Вторичная недвижимость

z $79 000
$2 079/м²
Przestronne mieszkanie 1+1 po remoncie z wyposażeniem 38 m²
Вторичная недвижимость
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów

z $88 550
$1 885/м²
Premium 1+1 na Starym Mieście 47 m² w
Geverse Batumi Complex

z $35 600
$1 099/м²
Przestronne studio o powierzchni 32,4 mkw. w
Casa Di Batumi
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Zapoznaj się z wyborem projektów dostosowanych do Twoich celów, klikając poniższy przycisk

z $42 180
$1 319/м²
Gotowe do wykończenia studio 32 m²
Вторичная недвижимость

z $114 400
$2 159/м²
Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 53 m²
Вторичная недвижимость
Zezwolenie na pobyt na zakup nieruchomości od $150,000

z $67 600
$1 764/м²
Designerska sypialnia z meblami 38 m²
Вторичная недвижимость
7 najlepszych obiektów w Gruzji
od renomowanych deweloperów
Nie wiesz, którą placówkę wybrać?
Odpowiedz na 3 pytania - otrzymaj spersonalizowany wybór przedmiotów
W cenach dewelopera - Bez prowizji - Tylko sprawdzone nieruchomości
Zainteresowany? Kliknij "Weź udział w teście".