דירות בבאטומי
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $57 000
$1 810/מ"ר
סטודיו מואר עם שיפוץ מוקפד, 31.5 מ"ר
Вторичная недвижимость

מִן $145 000
$1 421/מ"ר
דירת 3 חדרים למשפחה, 102 מ"ר
Вторичная недвижимость
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $35 600
$1 099/מ"ר
סטודיו מרווח בשטח של 32.4 מ"ר ב-
Casa Di Batumi
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $42 180
$1 319/מ"ר
סטודיו בשטח של 32 מ"ר, מוכן לגימור סופי
Вторичная недвижимость

מִן $80 000
$1 510/מ"ר
דירת 2 חדרים פונקציונלית בשטח של 53 מ"ר
Вторичная недвижимость

מִן $114 400
$2 159/מ"ר
דירת 2 חדרים מרווחת בשטח של 53 מ"ר
Вторичная недвижимость
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $50 000
$1 367/מ"ר
סטודיו מואר עם קירות שחורים בשטח של 36.6 מ"ר ב-
REAL PALACE BLUE

מִן $67 600
$1 764/מ"ר
דירת חדר מעוצבת ומרוהטת, 38 מ"ר
Вторичная недвижимость
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"