Připravenost:

z $35 000
$1 112/м²
Studio 50 m od moře 31,5 m² v
Kolos Residence

z $145 000
$1 421/м²
Dvoupokojový byt pro rodinu o rozloze 102 m²
Вторичная недвижимость

z $79 000
$2 079/м²
Prostorný byt 1+1 po rekonstrukci a se spotřebiči 38 m²
Вторичная недвижимость
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $88 550
$1 885/м²
Premium 1+1 na Starém Městě 47 m² v
Geverse Batumi Complex

z $35 600
$1 099/м²
Prostorné studio o rozloze 32,4 m² v
Casa Di Batumi
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $42 180
$1 319/м²
Studio připravené k dokončení 32 m²
Вторичная недвижимость

z $80 000
$1 510/м²
Funkční 2pokojový byt 53 m²
Вторичная недвижимость

z $114 400
$2 159/м²
Prostorný 2pokojový byt 53 m²
Вторичная недвижимость
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $35 000
$1 232/м²
Kompaktní studio s výhledem na moře 28,4 m2 v
Green House

z $50 000
$1 367/м²
Světlé studio v černém rámu 36,6 m² v
REAL PALACE BLUE

z $67 600
$1 764/м²
Designová ložnice s nábytkem 38 m²
Вторичная недвижимость
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".