Готовність:

від $35 000
$1 112/м²
Студія за 50 м від моря 31.5 м² в
Kolos Residence

від $57 000
$1 810/м²
Світла студія з акуратним ремонтом 31.5 м²
Вторичная недвижимость

від $145 000
$1 421/м²
Трикімнатна квартира для сім'ї 102 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $35 600
$1 099/м²
Простора студія 32.4 м² у
Casa Di Batumi
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $72 000
$2 482/м²
Готова студія в престижному будинку 29 м² в
Alliance Palace

від $42 180
$1 319/м²
Готова до чистового оздоблення студія 32 м²
Вторичная недвижимость

від $55 880
$1 471/м²
Простора студія під ремонт 38 м²
Вторичная недвижимость

від $80 000
$1 510/м²
Функціональна 2-кімнатна квартира 53 м²
Вторичная недвижимость

від $114 400
$2 159/м²
Простора 2-кімнатна квартира 53 м²
Вторичная недвижимость
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $35 000
$1 232/м²
Компактна студія з видом на море 28.4 м² в
Green House

від $50 000
$1 367/м²
Світла студія в чорному каркасі 36.6 м² у
REAL PALACE BLUE

від $67 600
$1 764/м²
Дизайнерська однушка з меблями 38 м²
Вторичная недвижимость

від $131 000
$2 015/м²
Готова двушка з паркінгом 65 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"