Готовність:

від $112 853
$1 300/м²
Сучасна 2-кімнатна квартира 88.61 м² у
Queen’s Residence

від $117 194
$1 350/м²
Сучасна 2-кімнатна квартира 86.81 м² у
Queen’s Residence
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $166 266
$1 838/м²
Стильна 2-кімнатна квартира 90.50 м² у
SUMMER 365

від $136 285
$1 632/м²
Сімейний дуплекс 83.50 м² у
SUMMER 365
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $81 720
$900/м²
Простора квартира 90.80 м² у
Lemon Garden Residence

від $112 500
$1 044/м²
Простора двушка з терасою 107.80 м² в
Sport City

від $130 968
$1 592/м²
Простора двушка з панорамною терасою 82.30 м² в
SUMMER 365
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"