דירות עם שלושה חדרי שינה בנוב בולוור
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $198 560
$1 460/מ"ר
דירת 3 חדרים יוקרתית בשטח של 136 מ"ר ב-
Leon Towers

מִן $91 392
$1 190/מ"ר
דירת 3 חדרים למשפחה גדולה ליד הים, 76.8 מ"ר ב-
Aisi Batumi

מִן $0
$1 100/מ"ר
דירת 3 חדרים מרווחת בשטח של 122.21 מ"ר ב-
Bless Tower

מִן $0
דירת 3 חדרים מרווחת בשטח של 85 מ"ר ב-
Aisi Status
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $173 277
$1 673/מ"ר
דירה מרווחת עם מרפסת ענקית בגודל 103.60 מ"ר ב
SUMMER 365

מִן $140 543
$1 533/מ"ר
דירה מרווחת בת 3 חדרים, 91.70 מ"ר, ב
SUMMER 365
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $138 926
$1 588/מ"ר
דירת שלושה חדרים מרווחת למשפחה, 87.50 מ"ר, ב
SUMMER 365

מִן $123 681
$1 335/מ"ר
דירה מרווחת בת 3 חדרים, 92.70 מ"ר, ב
SUMMER 365
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"