דירות במחירים נוחים ברחוב גיבורי המלחמה
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן 8 539 835 ₽
161 167 ₽/מ"ר
דירת 2 חדרים מרווחת בשטח של 53 מ"ר
Вторичная недвижимость
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן 9 814 839 ₽
149 298 ₽/מ"ר
דירת 2 חדרים מוארת בשטח של 65.74 מ"ר ב-
Graphic Residence

מִן 6 761 698 ₽
149 298 ₽/מ"ר
דירת חדר במרכז, 45.29 מ"ר ב-
Graphic Residence
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן 4 728 187 ₽
156 763 ₽/מ"ר
סטודיו קומפקטי ליד המזרקות, 30.19 מ"ר ב-
Graphic Residence

מִן 5 609 119 ₽
126 903 ₽/מ"ר
דירה נעימה עם מרפסת 44.20 מ"ר ב
Blue Sky Tower

מִן 5 601 281 ₽
160 495 ₽/מ"ר
דירת חדר נעימה בשטח של 34.90 מ"ר ב-
Blue Sky Tower
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן 4 997 968 ₽
147 432 ₽/מ"ר
דירת סטודיו בשטח של 33.90 מ"ר ב-
Blue Sky Tower

מִן 4 997 968 ₽
147 432 ₽/מ"ר
סטודיו מואר בשטח של 33.90 מ"ר ב-
Blue Sky Tower

מִן 4 956 688 ₽
154 896 ₽/מ"ר
דירת סטודיו מודרנית בשטח של 32.00 מ"ר ב-
Blue Sky Tower
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"