Готовність:

від $102 000
$1 594/м²
Простора однушка 64 м² у
Вторичная недвижимость

від $68 000
$2 125/м²
Елітна студія з панорамним морем 32 м² в
Blue Sky Tower

від $72 000
$2 482/м²
Готова студія в престижному будинку 29 м² в
Alliance Palace

від $114 400
$2 159/м²
Простора 2-кімнатна квартира 53 м²
Вторичная недвижимость
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $131 480
$2 000/м²
Світла 2-кімнатна квартира 65.74 м² у
Graphic Residence
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $75 140
$1 700/м²
Затишна однушка з терасою 44.20 м² в
Blue Sky Tower

від $75 035
$2 150/м²
Затишна однушка 34.90 м² у
Blue Sky Tower

від $73 313
$2 125/м²
Студія на вершині з терасою 34.50 м² у
Blue Sky Tower
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $66 953
$1 975/м²
Студія 33.90 м² у
Blue Sky Tower

від $66 953
$1 975/м²
Світла студія 33.90 м² у
Blue Sky Tower

від $66 400
$2 075/м²
Сучасна студія 32.00 м² у
Blue Sky Tower
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"