דירות עם בריכה בנוב בולבאר
מיין לפי:
נְכוֹנוּת:

מִן $87 400
$1 653/מ"ר
סטודיו מרווח בשטח של 52.9 מ"ר, משופץ ברמה גבוהה, ב-
White House

מִן $33 000
$1 223/מ"ר
סטודיו קומפקטי בשטח של 27 מ"ר הזקוק לשיפוץ ב-
Casa Di Batumi

מִן $249 268
$2 020/מ"ר
פנטהאוז יוקרתי עם נוף פנורמי בשטח של 123.4 מ"ר ב-
Leon Towers
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים

מִן $436 320
$2 020/מ"ר
פנטהאוז יוקרתי בן חמישה חדרים בשטח של 216 מ"ר ב-
Leon Towers

מִן $198 560
$1 460/מ"ר
דירת 3 חדרים יוקרתית בשטח של 136 מ"ר ב-
Leon Towers

מִן $134 320
$1 460/מ"ר
דירת שני חדרים מרווחת בשטח של 92 מ"ר ב-
Leon Towers
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
קבלו מבחר פרויקטים המתאימים למטרותיכם בלחיצה על הכפתור שלמטה

מִן $92 418
$1 460/מ"ר
דירת חדר מרווחת במגדל מגורים, בשטח של 63.3 מ"ר, ב-
Leon Towers

מִן $46 428
$1 460/מ"ר
דירת סטודיו מודרנית בשטח של 35.8 מ"ר ב-
Leon Towers

מִן $31 450
$850/מ"ר
דירת סטודיו מודרנית בשטח של 37 מ"ר ב-
Batumi Elegance
אישור שהייה תמורת רכישת נדל"ן בסכום של $150,000

מִן $56 826
$1 155/מ"ר
דירת חדר מרווחת בשטח של 49.2 מ"ר ב-
New Boulevard Residence
קבלו את 7 הנכסים המובילים בגאורגיה
ממפתחים אמינים
לא יודעים איזה חפץ לבחור?
ענו על 3 שאלות - קבלו מבחר פריטים מותאם אישית
במחירי יזמים - ללא עמלה - רק נכסים מאומתים
מעוניין? לחץ על "בצע את המבחן"