Готовність:

від $169 350
$1 500/м²
Трикімнатна в історичному центрі 112.9 м² в
Litus City

від $120 000
$1 500/м²
Простора двокімнатна квартира 80 м² у
Litus City

від $60 600
$1 500/м²
Простора однушка в Старому місті 40.4 м² в
Litus City

від $52 220
$1 400/м²
Затишна студія 37.3 м² у
Litus City

від $107 646
$1 540/м²
Комфортна 2-кімнатна квартира 69.9 м² у
DEST // Asatiani
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників

від $486 330
$2 900/м²
Престижна 4-кімнатна квартира 167.7 м² у
Batumi Concept

від $182 400
$3 000/м²
Простора однушка в серці Батумі 60.8 м² в
Batumi Concept
Не знаєте який об'єкт обрати?
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $85 310
$1 900/м²
Ексклюзивна 1-кімнатна квартира 44.90 м² в
Modern Ultra

від $66 720
$1 600/м²
Елегантна 1-кімнатна квартира 41.70 м² у
Modern Ultra

від $72 850
$1 550/м²
Сучасна 1-кімнатна квартира 47.00 м² у
Modern Ultra

від $41 040
$1 350/м²
Сучасна квартира-студія 30.40 м² у
Modern Ultra

від $90 350
$1 300/м²
Сучасна 2-кімнатна квартира 69.50 м² у
Modern Ultra
Вид на проживання за купівлю нерухомості від $150 000
Отримайте добірку проєктів під ваші цілі за кнопкою нижче

від $59 805
$1 350/м²
Світла лаконічна однушка 44.30 м² в
Modern Ultra

від $84 840
$1 400/м²
Простора однушка з панорамою 60.60 м² в
Modern Ultra

від $93 775
$1 550/м²
Панорамна простора однокімнатна 60.50 м² в
Modern Ultra
Отримайте ТОП-7 об'єктів у Грузії
від надійних забудовників
Не знаєте який об'єкт обрати?
Дайте відповідь на 3 запитання - отримайте індивідуальну добірку об'єктів
За цінами забудовника - Без комісії - Тільки перевірені об'єкти
Цікаво? Натисніть "Пройти тест"