Připravenost:
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $270 000
$2 500/м²
Útulná vila s bazénem 108 m² v
Homex Village

z $234 920
$1 678/м²
Vila s bazénem u moře 140 m² v
Homex Village
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".