Připravenost:

z $62 100
$1 500/м²
Studio v tichu 41,4 m² v
Verda One +
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $88 650
$1 500/м²
Světlý byt s 1 ložnicí 59,1 m² v
Sun Estate Shekvetili
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $80 784
$2 640/м²
Studio s velkým balkonem u moře 30,60 m² v
VR Shekvetili

z $83 617
$1 834/м²
Studio s terasou a zahradou 45,60 m² v
VR Shekvetili

z $76 500
$3 135/м²
Světlé studio s velkým balkonem 30,60 m² v
VR Shekvetili
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $91 773
$2 970/м²
Moderní a útulné studio 30,90 m² v
VR Shekvetili

z $84 700
$2 750/м²
Útulné studio u moře 30,80 m2 v
VR Shekvetili

z $86 350
$2 750/м²
Optimální studio první linie 31,40 m2 v
VR Shekvetili
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".