Povolení k pobytu v bytech na Novém bulváru
Připravenost:

z $150 325
$2 000/м²
Kompaktní studio u parku 42,95 m² v
Metro City Residence

z $166 266
$1 838/м²
Stylový byt se 2 ložnicemi 90,50 m² v
SUMMER 365
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $161 233
$1 625/м²
Prostorný byt se 2 ložnicemi 99,22 m2 v
Queen’s Residence

z $159 402
$1 860/м²
Světlý byt se dvěma balkony 85,70 m² v
MARINA CLUB

z $152 848
$2 425/м²
Prostorný apartmán o rozloze 63,03 m² v
Batumi View

z $187 485
$2 975/м²
Prostorné studio o rozloze 63,02 m² v
Batumi View
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $302 735
$4 594/м²
Komfortní byt s 1 ložnicí 65,91 m² v
Grand Life

z $167 554
$4 914/м²
Praktické studio s balkonem 34,10 m2 v
Grand Life

z $174 840
$5 128/м²
Moderní studio s balkonem 34,10 m2 v
Grand Life
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".