Připravenost:

z $59 000
$1 230/м²
Útulná ložnice se dvěma balkony 48 m² v
Portline by Gumbati

z $88 550
$1 885/м²
Premium 1+1 na Starém Městě 47 m² v
Geverse Batumi Complex

z $169 350
$1 500/м²
Třípokojový byt v historickém centru 112,9 m² v
Litus City
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $120 000
$1 500/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí o rozloze 80 m² v
Litus City

z $60 600
$1 500/м²
Prostorná ložnice na Starém Městě 40,4 m2 v
Litus City

z $52 220
$1 400/м²
Útulné studio 37,3 m² v
Litus City
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $171 050
$2 750/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí 62,2 m2 v
Argo Family

z $117 320
$2 800/м²
Studio 41,9 m² v
Argo Family

z $123 200
$2 800/м²
Útulné studio v srdci starého Batumi 40,8 m2 v
Argo Family
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $69 120
$1 600/м²
Útulné a světlé studio 43,2 m2 v
DEST // Asatiani

z $49 640
$1 460/м²
Studio v centru s výhledem na moře 34 m² v
DEST // Asatiani

z $100 772
$1 180/м²
Prostorná garsonka 85,4 m² v
Silver Point
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".