Připravenost:

z $59 000
$1 642/м²
Pohodlný a útulný byt s 1 ložnicí o rozloze 35,95 m² v
Вторичная недвижимость

z $79 000
$2 079/м²
Prostorný byt 1+1 po rekonstrukci a se spotřebiči 38 m²
Вторичная недвижимость
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $67 600
$1 764/м²
Designová ložnice s nábytkem 38 m²
Вторичная недвижимость

z $71 000
$1 794/м²
Rodinný třípokojový dům s rekonstrukcí 64,3 m²
Вторичная недвижимость
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $90 440
$1 190/м²
Rodinný třípokojový dům ve výhodné čtvrti 76 m² v
Orbeliani Residence

z $47 040
$1 120/м²
Útulný pokoj v obchodní čtvrti 42 m² v
Orbeliani Residence

z $37 723
$1 190/м²
Útulné studio v centru 31,7 m² v
Orbeliani Residence

z $85 176
$1 170/м²
Prostorná dvouložnicová ložnice v klidné čtvrti 72,8 m² v
Savane Melikishvili
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $32 754
$1 060/м²
Lakonické studio 30,9 m² v
Tekto Point
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".