Připravenost:

z $59 000
$1 230/м²
Útulná ložnice se dvěma balkony 48 m² v
Portline by Gumbati

z $88 550
$1 885/м²
Premium 1+1 na Starém Městě 47 m² v
Geverse Batumi Complex

z $120 000
$1 500/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí o rozloze 80 m² v
Litus City
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $60 600
$1 500/м²
Prostorná ložnice na Starém Městě 40,4 m2 v
Litus City

z $52 220
$1 400/м²
Útulné studio 37,3 m² v
Litus City

z $171 050
$2 750/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí 62,2 m2 v
Argo Family
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $117 320
$2 800/м²
Studio 41,9 m² v
Argo Family

z $69 120
$1 600/м²
Útulné a světlé studio 43,2 m2 v
DEST // Asatiani

z $49 640
$1 460/м²
Studio v centru s výhledem na moře 34 m² v
DEST // Asatiani

z $59 325
$1 050/м²
Světlé lakonické studio 56,5 m2 v
Silver Point
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $47 219
$1 150/м²
Prostorná ložnice ve starém městě 41,06 m² v
Kutkhe

z $94 312
$1 150/м²
Komfortní byt se 2 ložnicemi 82,01 m² v
Kutkhe

z $76 586
$1 490/м²
Prostorná ložnice 51,4 m2 v
Belle Maison Chavchavadze

z $53 579
$1 310/м²
Stylové studio 40,9 m² v
Belle Maison Chavchavadze
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".