Připravenost:

z $47 040
$1 120/м²
Útulný pokoj v obchodní čtvrti 42 m² v
Orbeliani Residence

z $90 440
$1 190/м²
Rodinný třípokojový dům ve výhodné čtvrti 76 m² v
Orbeliani Residence

z $37 723
$1 190/м²
Útulné studio v centru 31,7 m² v
Orbeliani Residence
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $122 850
$1 170/м²
Rodinná třípokojová ložnice o rozloze 105 m² v
Savane Melikishvili

z $85 176
$1 170/м²
Prostorná dvouložnicová ložnice v klidné čtvrti 72,8 m² v
Savane Melikishvili
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $32 754
$1 060/м²
Lakonické studio 30,9 m² v
Tekto Point
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $76 450
$1 100/м²
Útulný 2pokojový byt 69,50 m² v
Modern Ultra
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".