Připravenost:

z $78 875
$1 250/м²
Útulné studio 63,1 m² v
Artex Gate

z $33 625
$1 250/м²
Kompaktní studio s prostorným balkonem o rozloze 29,3 m² v
Artex Gate

z $44 250
$1 250/м²
Moderní studio v blízkosti letiště 35,4 m² v
Artex Gate

z $188 615
$850/м²
městský dům o rozloze 221,9 m² s ruftopem u parku v
Parkside Villas
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $90 000
$1 015/м²
Odlehlá ložnice s terasou 88,70 m² v
Sport City

z $40 875
$1 250/м²
Studio s terasou u moře 32,70 m2 v
Sport City

z $40 375
$1 250/м²
Komfortní studio s terasou 32,30 m² v
Sport City
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $89 875
$1 037/м²
Prostorný apartmán s jednou ložnicí a terasou 86,70 m² v
Sport City

z $66 875
$1 250/м²
Praktická ložnice o rozloze 53,50 m² v
Sport City

z $39 250
$1 250/м²
Komfortní studio 31,40 m² v
Sport City

z $38 125
$1 250/м²
Kompaktní studio o rozloze 30,50 m² v
Sport City
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".