Připravenost:

z $75 140
$1 700/м²
Útulná ložnice s terasou 44,20 m² v
Blue Sky Tower

z $75 035
$2 150/м²
Útulný jednopokojový byt 34,90 m2 v
Blue Sky Tower
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $66 953
$1 975/м²
Studio 33,90 m² v
Blue Sky Tower

z $66 953
$1 975/м²
Světlé studio 33,90 m² v
Blue Sky Tower

z $66 400
$2 075/м²
Moderní studio 32,00 m² v
Blue Sky Tower
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $52 560
$1 800/м²
Studio v jedenáctém patře 29,20 m² v
Blue Sky Tower

z $52 560
$1 800/м²
Moderní studio 29,20 m² v
Blue Sky Tower
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $65 340
$1 350/м²
Útulný pokoj s jednou ložnicí 48,40 m2 v
Calligraphy Towers

z $90 720
$1 350/м²
Světlý byt s 1 ložnicí 67,20 m² v
Calligraphy Towers

z $75 060
$1 350/м²
Moderní byt s 1 ložnicí 55,60 m² v
Calligraphy Towers

z $39 150
$1 350/м²
Útulné a funkční studio 29,00 m² v
Calligraphy Towers
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".