Připravenost:

z $35 000
$1 112/м²
Studio 50 m od moře 31,5 m² v
Kolos Residence

z $35 000
$1 232/м²
Kompaktní studio s výhledem na moře 28,4 m2 v
Green House
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $61 290
$900/м²
Prostorná ložnice v borovém lese 68,1 m2 v
Dream Corner
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $81 700
$1 900/м²
Prostorná ložnice v Botanickém sadu 43 m² v
Thalassa Group

z $61 710
$1 700/м²
Útulné studio s výhledem na moře 36,3 m2 v
Thalassa Group
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $169 904
$1 640/м²
Prostorný byt s jednou ložnicí 103,6 m² v
Mardi Aquapark

z $91 350
$1 740/м²
Jeden apartmán u moře s aquaparkem 52,5 m² v
Mardi Aquapark

z $66 511
$1 465/м²
Prostorná ložnice s balkonem 45,4 m2 v
Kolos Residence
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".