Připravenost:

z $78 875
$1 250/м²
Útulné studio 63,1 m² v
Artex Gate

z $33 625
$1 250/м²
Kompaktní studio s prostorným balkonem o rozloze 29,3 m² v
Artex Gate

z $44 250
$1 250/м²
Moderní studio v blízkosti letiště 35,4 m² v
Artex Gate

z $0
$0/м²
Luxusní třípodlažní vila o rozloze 148,79 m² v
Prime Batumi
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů

z $0
$0/м²
Tři ložnice třípodlažní vila 135.31 sq.mt v
Prime Batumi

z $0
$0/м²
Dvoupodlažní třípodlažní byt s rekonstrukcí 93,58 m2 ve
Prime Batumi

z $0
$0/м²
Jednopokojový byt 58,66 m² v
Prime Batumi
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Tlačítkem níže získáte výběr projektů šitých na míru vašim cílům.

z $0
$0/м²
Útulné studio 39,45 m² v
Prime Batumi

z $0
$0/м²
Kompaktní studio s rekonstrukcí o rozloze 33,96 m2 v
Prime Batumi

z $221 000
$1 300/м²
Prostorná vila na třech podlažích o rozloze 170 m² v
Rendez-Vous Batumi

z $379 548
$1 300/м²
Vila se čtyřmi ložnicemi a terasou o rozloze 291,96 m² v
Green Gardens
Povolení k pobytu pro nákup nemovitosti od $150,000

z $411 216
$1 300/м²
Komfortní vila s prostornými pokoji 316,32 m² v
Green Gardens

z $251 263
$1 152/м²
Prostorná tříúrovňová vila s terasou 218,11 m² v
Green Gardens

z $469 890
$2 270/м²
Trojpodlažní vila s terasou o rozloze 207 m² v
Via Villas Batumi

z $135 597
$1 150/м²
Útulná vila v půvabné vesnici o rozloze 117,91 m2 v
Sunny Cottage
Získejte 7 nejlepších zařízení v Gruzii
od renomovaných developerů
Nevíte, které zařízení si vybrat?
Odpovězte na 3 otázky - získejte individuální výběr předmětů
Za ceny developera - Bez provize - Pouze ověřené nemovitosti
Máte zájem? Klikněte na tlačítko "Projít testem".